bets10 oyunlari

Bets10 Türk Pokeri Bonusu

Turkish Poker’de tam deste ile oynanmadığı için el ele tutuşma olasılığı farklıdır. Ayrıca tam güvertede Trio’dan daha büyük kabul edilen Kent, bu oyunda Trio’dan daha küçük kabul ediliyor. Renk de eksiksizliği aşıyor.

Kartların türüne göre ölçü sırası şu şekildedir: Kupa> Sırt> Elmas> Uç.

Turkish Poker oyununda her oyuncuya oyunun başında 5 kart verilir ve oyuncular 4 kart değiştirebilir. Kart sayısı kişi sayısına göre belirlenir ve 36 veya daha az kartla oynanır.

Desteyi Türk Poker oyuncularının sayısına bölmek;

5 kişi: As, Papaz, Kız, Vale (Bacak / Joker), 10, 9, 8, 7 ve 6

4 kişi: As, Papaz, Kız, Vale (Bacak / Joker), 10, 9, 8 ve 7

3 kişi: As, Papaz, Kız, Vale (Bacak / Joker), 10, 9 ve 8

2 kişi: As, Papaz, Kız, Vale (Bacak / Joker), 10 ve 9

Oyuncular oyuna girmek için en az iki Krala sahip olmalıdır.

Türk Pokerinde Kart İsteyin

Oyunda yapılması gereken işlemlerden biri de kart değiştirme turu sırasında kart istemektir. Kart isteyen bir oyuncu, elini yenilerken bu hareketi blöf olarak kullanabilir.

Kartı isteyen oyuncu, elindeki Doppelganger’ı doldurmayı hedefleyebilir veya dört özdeş rengi varsa, farklı bir renk atarak bir renk bulmaya çalışabilir. Belki hiçbir şey değildir ve bu sadece bir blöftür. Bu eylemin nasıl kullanılacağı her oyuncunun stiline bağlıdır.

Nostaljik Turkish Poker’e hemen başlayın ve 500 TL nakit ödül kazanın.

Türk Pokerinde El Sıralaması Nedir?

1) Royal Flush: As-Ks-Qs-Js-10s (As ile başlayan aynı işaret ve diziye sahip 5 kart; eşitlik durumunda işaretin avantajı dikkate alınır).

2) Flush: Kh-QhJh-10h-9j (Aynı işaretli ve sıralı Assız 5 kart; eşitlik durumunda en büyük kartın değeri ve rengi dikkate alınır).

3) Küçük Yıkama: Qs-Js-10s-9s-Ace (Ay destedeki en düşük kart değerinin eksik değeri olarak As’ın kullanıldığı aynı marka ve sıradaki 5 kart; kart eşitlik açısından kontrol edilir).

2 kişilik bir oyunda As 8 olarak da kullanılabilir.

As, 7’ye 3 oyun olarak da kullanılabilir.

As, 4 kişilik bir oyunda 6 olarak da kullanılabilir.

Ayrıca 5 oyunculu bir oyunda As 5 olarak da kullanılabilir.

4) Kare (4 katman): Qc-Qs-Qd-Qh-6c (4 eşit değerde kart artı ek bir kart; kartın değeri kazanan tarafından belirlenir).

5) Renk: 10c-Qc-6c-7c-9c (5 kart aynı işarete sahip, ancak sırasız; eşitlik durumunda, sıradaki kartların boyutu kazananı belirler, eğer aynıysa, kazananı belirler. bir işaret olarak kabul edilir).

6) Tamamlayın: Qs-Qd-Qh-10c-10h (aynı değerde 3 kart ve aynı değerde 2 kart daha; aynı değerde 3 kartın boyutu kazananı belirler).

7) Üçlü: 9h-9s-9c-Ah-10c (3 eşit değerde kart; kart değerinin kazananı belirlenir).

8) Kent: Ace-Kh-Qd-Js-10h (arka arkaya 5 kart, ancak aynı renkte değil; en yüksek kartın değeri kazananı belirler, aynıysa 10 işareti kontrol edilir) .

9) Küçük Şehir: Js-10h-9s-8d-Ac (arka arkaya 5 kart, ancak aynı renkte değil, As’ın destedeki en düşük kart değerinin eksik değeri olarak kullanıldığı; eşitlik durumunda, As işareti kontrol edilir).

As, 2 oyunculu bir oyunda 8 olarak da kullanılabilir.

As, 7’ye 3 oyun olarak da kullanılabilir.

As, 4 kişilik bir oyunda 6 olarak da kullanılabilir.

Ayrıca 5 oyunculu bir oyunda As 5 olarak da kullanılabilir.

10) Çiftler: Qc-Qs-10c-10s-8c (aynı değerde 2 kart ve aynı değerde diğer 2 kart; eşitlik durumunda, daha yüksek çiftin değeri, daha küçük olan Pa’nın değeri! ve 5. kartın imzası buna göre dikkate alınır.)

11) Çiftler: Ace-Ah-Jh-8c-10h (aynı değerde 2 kart; beraberlik durumunda çift kazananı, eşitse 3., 4. ve 5. kartların değerlerini belirler. sırasıyla kabul edilir; kazanan, kazananı belirler).

12) Yüksek Kart: Ace-Js-10h-7c-8c (5 eşleşmeyen kart; kazanan için en yüksek kartın değeri kontrol edilir, eşit ise diğer kartlar eşitse sırayla kontrol edilir) işareti en yüksek kart kazananı belirler).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir