bets10 logo

Bets10 Ön Ödemeli Kartla Yatırım Bonusu

Cashixir ön ödemesi ile Bets10 hesabınıza anında para yatırabilirsiniz. Kredi kartınız yoksa veya kartınızla para yatırmada zorluk çekiyorsanız Cashixir yöntemini öneriyoruz. Bu yöntem özellikle kredi kartı olmayan ve banka hesaplarını kullanarak para yatırmak isteyen müşterilerimiz için uygundur.

Cashixir ön ödemeli bir ödeme yöntemidir. Belirli bir ücret karşılığında ücretlendirilir ve geçerli olduğu kurumlarda para yerine kullanılabilir.

Cashixir kodlarını almak için Cashixir sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Cashixir kodunuzu banka havalesi veya diğer ödeme yöntemleri ile aracılara birkaç dakika içinde alabilirsiniz. Ardından, Para Yatırma sayfamızdan Cashixir yöntemini seçerek hesabınıza para yatırın.

Bets10, Cashixir kartlarının satın alınmasıyla ilgili herhangi bir resmi talimat sağlamaz.

Bets10’da Cashixir ile para yatırma ücretsizdir. Ancak aracı kurumlar kart için komisyon almaktadır. Bets10, Cashixir ile yapılan para yatırma işlemlerinde %10 Bonus sunar.

Jeton nedir?

Ön ödemeli jetonlarla Bets10 hesabınıza anında para yatırabilirsiniz. Kredi kartınız yoksa veya kartınızla para yatırmada zorluk çekiyorsanız, jeton yöntemini öneririz. Bu yöntem özellikle kredi kartı olmayan ve banka hesaplarını kullanarak para yatırmak isteyen müşterilerimiz için uygundur.

Jeton kodları; Banka havalesi ve kredi kartı ile kolayca erişilebilir.

Sitemizde sadece EURO jeton kodları geçerlidir.

Token partner kodlarını ilgili satış noktalarından veya web sitesinden alabilirsiniz. Belirteç hizmetini kullanan ortakları görmek için para yatırma sayfamızdaki belirteç yöntemi bölümünü ziyaret edin.

Para yatırma sayfamızda, jeton yöntemi seçildiğinde, kodu jeton sitesi üzerinden alabileceğiniz ortak sitelere yönlendiriyoruz.

PayKwik nedir?

PayKwik ön ödeme ile Bets10 hesabınıza anında para yatırabilirsiniz. PayKwik, müşterilerin uluslararası web sitelerinde güvenli alışveriş yapmalarını sağlayan, ödemeli ve güvenilir kurumlarda para karşılığında kullanılabilen ön ödemeli bir para yatırma yöntemidir.

PayKwik kodları; Banka havalesi ve kredi kartı ile kolayca erişilebilir.

Sitemizde sadece EURO oranındaki PayKwik kodları geçerlidir.

PayKwik ortaklık kodlarını ilgili satış noktalarından veya web sitesinden alabilirsiniz. Paykwik hizmetini kullanan ortakları görmek için para yatırma sayfamızdaki PayKwik yöntemi bölümünü ziyaret edin.

Para yatırma sayfamızda PayKwik yöntemi seçildiğinde Paykwik sitesi üzerinden kodun erişilebileceği paylaşımlı sitelere yönlendiriliyoruz.

PayKwik ile Bets10’a para yatırmak ücretsizdir. Ancak aracı kurumlar kartı satın alırken komisyon almaktadır. Bets10, PayKwik ile yapılan para yatırma işlemlerinde %10 Bonus sunar.

Paykasa nedir?

Ön ödemeli Paykasa ile Bets10 hesabınıza anında para yatırabilirsiniz. Kredi kartınız yoksa veya kartınızla para yatırmada zorluk çekiyorsanız Paykasa yöntemini öneriyoruz. Bu yöntem özellikle kredi kartı olmayan ve banka hesaplarını kullanarak para yatırmak isteyen müşterilerimiz için uygundu.

Paykasa ön ödemeli bir ödeme yöntemidir. Belli bir ücret karşılığında toplanır ve geçerli olduğu kurumlarda para yerine kullanılabilir.

Paykasa kodlarını online satış yapan aracı firmalardan alabilirsiniz. Paykasa kodunuzu aracı kurumlara banka havalesi ile birkaç dakika içinde alabilirsiniz. Ardından tek yapmanız gereken para yatırma sayfamızdan Paykasa yöntemini seçerek hesabınıza para yatırmak. (Bets10 Paykasa, kartların satın alınması için herhangi bir resmi talimat vermemektedir.)

Paykasa ile Bets10’a yatırım yapmak ücretsizdir. Ancak aracı kurumlar kart için komisyon almaktadır. Bets10, Paykasa ile yapılan para yatırma işlemlerinde %10 Bonus sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir